Folie izolacyjne do sadzawek

Chcąc posiadać piękny, zadbany ogród, właściciele posesji wybierają odpowiednie rośliny, planują ich ułożenie, hodują trawniki oraz stawiają różnego rodzaju zadaszenia, takie jak altany. Jednak coraz więcej osób decyduje się również na zbiornik wodny w postaci małego stawu, oczka wodnego lub sadzawki. Szemrząca woda uspokaja nerwy i wygląda bardzo efektownie. Z tego względu jest to tak popularne rozwiązanie. Kiedy już zdecydujesz się na stworzenie sadzawki, wybierz nieprzepuszczalną folię izolacyjną ERGIS, dzięki której oczko wodne będzie wyglądać doskonale i zachowa swój kształt przez długi czas.
Producent folii PVC

Folie do sadzawek (izolacyjne) – zastosowanie

Oferowana na stronie ergis.eu folia służy do izolacji sadzawek, oczek wodnych, małych basenów, stawów oraz wszelkich innych zbiorników o niewielkich rozmiarach. Jej niezwykłe właściwości, grubość oraz wytrzymałość pozwalają na stworzenie warstwy, która zapobiega przenikaniu wody do gruntu i zatrzymuje ją w pożądanym miejscu. Dzięki temu będziesz cieszyć się własnym zbiornikiem wodnym przez lata, nie musząc się martwić o szczelność dna i boków wyłożonych specjalną folią izolacyjną przeznaczoną do sadzawek.

Folie izolacyjne do sadzawek – właściwości

Folie izolacyjne do sadzawek marki ERGIS cechują się przede wszystkim wysoką jakością, a co za tym idzie – trwałością. Posłużą bez szwanku przez wiele lat, zabezpieczając dno każdego zbiornika wodnego. Ponadto folia PVC umożliwia łatwe klejenie lub zgrzewanie ze sobą fragmentów, dzięki czemu możesz stworzyć warstwę izolacyjną do sadzawki o dowolnym kształcie. W razie rozszczelnienia w prosty sposób załatasz dziurę za pomocą dedykowanego kleju. Folia cechuje się także elastycznością, dlatego dobrze dopasowuje się do podłoża.

Folie izolacyjne do sadzawek – sklep

W naszym sklepie oferujemy folie izolacyjne do sadzawek ERGIS o różnych wzorach i kolorach, które możesz dobrać w zależności od swoich potrzeb. Wstęgi mają szerokość 2 m, natomiast płachty są szerokie na 4, 6, 8, 10 oraz 12 m. Długość to aż 50 m. Dzięki temu będziesz mógł dobrać idealną wielkość izolacji do swojego zbiornika wodnego. Użycie folii nie jest skomplikowane. Wystarczy przyciąć ją i nadać jej odpowiedni kształt, rozłożyć na dnie sadzawki i zalać. Ciężar wody dociśnie folię do podłoża, a ta z kolei zapobiegnie przenikaniu cieczy do gruntu.